Cvičení venku i v nouzovém režimu

23.04.2020

Milé klientky!


srdečně vás zvu na lekce cvičení na zdravém vzduchu. Cvičení je koncipováno i pro stávající speciální režim, budeme proto dodržovat bezpečnostní pravidla, nosit ochranné pomůcky a budeme se k sobě chovat ohleduplně. Začínáme již 28.4.2020 od 18 hodin! Hlaste se a rezervujte si místo!

Kde budeme cvičit

na venkovním hřišti pod tělocvičnou ZŠ Kamenice, Ringhofferova 57. 

Jak se dostanete na hřiště: projedete hlavní ulicí Kamenice - ul. Ringhofferova, na jejím konci odbočíte doleva -stále Ringhofferova ulice. Po pravé straně budete mít činžovní domy, mezi nimi a malým obchodem se smíšeným zbožím se dáte doprava - ulice Sídliště I. Po levé ruce budete mít řady garáží, na konci ulice se dáte znovu lehce doleva a budete stát před budovou tělocvičny, tam můžete zaparkovat. Na pravé straně u budovy je branka, která bude otevřená. Sejdete po schodišti přímo do prostoru hřiště, kde se bude cvičit.

Kdy

každé úterý od 28. 4. od 18:00 do 19:00 hodin, až do chvíle než se budeme moci vrátit zpět do prostředí Slim Gym.

S sebou: podložku, láhev s pitím, dobrou sportovní obuv a oděv dle počasí - lehká bunda vítaná,malý míček, roušku, prázdný močový měchýř (k dispozici nebude zázemí - šatna a WC).Cvičíme i v chladnějším počasí, odrazuje nás pouze déšť.

Za kolik

lekce 100,-Kč/hodina, částku vyberu na počátku hodiny. Přijďte o pár minut dříve. Platné permanentky zakoupené v recepci fitness na těchto hodinách neplatí. Pokud na nich máteještě uložené peníze, můžete si je vybrat na lekcích, jakmile bude jeho provoz zahájen.

Budeme dodržovat předpisy!!!

Prosím mějte sebou roušku a dodržujte mezi sebou rozestup minimálně 2 metry, při cvičení s tímto rozestupem si budete moci roušku sundat. Maximální počet účastníků je 10 - 12 osob. K dispozici bude dezinfekce.

Rezervace místa nutná!!!

Maximální počet účastníků je 10 - 12 osob. Proto je nutné si předem rezervovat místo na telefonním čísle: 773 222 369 a objednat se. Na další lekce se můžete objednávat už přímo na hodině osobně.

Neváhejte a přijďte si zacvičit, zaženeme nudu, vyplavíme endorfiny, zlepší se nám nálada a získáme dobrý pocit i proto, že se alespoň částečně vrátíme k normálnímu životu, ve kterém se můžeme potkat s kamarády a přáteli.

Těším se na vás od úterý 28. dubna,

vaše cvičitelka Majka H.