Cvičení s Majkou v roce 2020

28.01.2020

Milé dámy a kamarádky, tento rok nás nemile překvapil koronavirus a díky němu musela být většina našich akcí zrušena. Nicméně i tak jsem pro vás připravila jeden víkend v Čechách a jeden u moře. Pokud se aktuálně nestane nic mimořádného, tyto dvě akce se určitě uskuteční a já už se na ně i na vás moc těším. Přihlašovat se můžete již nyní.

Co vás tedy čeká a na jaké akce se už nyní můžete hlásit

Víkend ve Voticích 19. - 21. 6. 2020/Penzion Starý Svět

Pojďme společně podpořit penzion ve Voticích po náročném období karantény, ale také nabrat síly, zacvičit si i zrelaxovat v příjemném prostředí a společně sdílet, jak jsme tu zvláštní dobu zvládaly.  Cena víkendu 2.900 kč.

Cvičení u moře ostrov Rhodos, u města Lardos,

hotel Stafilia 18. - 25. 9. 2020

Pokud chcete zažít to nejhezčí Řecko, pak je potřeba vyrazit na ostrovy. Nás čeká nádherný ostrov Rhodos a jeho závětrná strana otočená směrem k východu, k Turecku. Rodinný hotel se skládá ze 4 budov, které nabízí dvoulůžkové pokoje s terasou nebo balkonem. V areálu je rozlehlá a upravená zahrada s volejbalovým hřištěm, hřištěm pro děti a bazénem. K dispozici je restaurace s polopenzí formou bufetu - snídaně/večeře. Nebudeme muset vařit a každý den ochutnáme řecké speciality. Ti hodně hladoví si mohou dát v restauraci i oběd. Koupat se budeme v moři, které je chráněno tamaryškovým hájem. Pláž je oblázková. Lehátka se slunečníky u bazénu i u moře jsou zdarma a k dispozici je také sprcha. Poblíž hotelu se nachází mini market. Letos cestujeme s menší s CK Kalimeratours a společně se tak budeme těšit nejen na prodloužené léto u moře se cvičením, ale i na objevování ostrova se zajímavou historií, mnoha památkami, přírodou a nádhernými plážemi.

Cena zájezdu: 16. 900,-Kč

Na všechny víkendové akce i pobyt u moře v Řecku se registrujte již nyní!