Pokud hledáte opravdu kvalitní a přírodní doplňky stravy, koření, oleje, krémy, éterické oleje, vitamíny a další produkty pro vás, vaše děti i váš domov, vyberte si z široké nabíky. Pokud potřebujete poradit s výběrem, neváhejte se na mě obrátit, ráda vám pomůžu.

Vyberte si z široké nabídky JUST a Nahrin

Veškeré zboží pro vás ráda objednám a můžete si ho vyzvednou u mě nebo jinde po domluvě.

Produkty JUST

Produkty pro péči o tělo, produkty pro krásu, váš domov, "jednatřicítka" a další éterické a aroma oleje.

Produkty Nahrin

Doplňky stravy, kuchyňská řada, nápoje a sirupy.

Pro objednání vybraného zboží mě kontaktujte na telefonu 773 222 369 nebo emailu hajduskovam@seznam.cz.

Mě i mým klientům mnohdy pomáhají bylinné doplňky. Za více jak 20 let mého působení v tomto oboru bylinky, bylinné přípravky a doplňky stravy našly své důležité místo v mé práci. Vytvořily jsme spolu výborný tandem pro zákazníka, který rád používá přírodní zdroje. Nabízím léčebnou kosmetiku pečující o tělo i ducha od esenciálních olejů, koupelí a krémů, až po přírodní výživové doplňky stravy s vitamíny a minerály s unikátními recepturami, které jsou většinou cílené na konkrétní potíže. Rostliny použité na výrobu parafarmak pochází z ekologicky čistých lokalit a jsou pěstovány bez použití chemických látek. Při pěstování jsou dodržovány zásady GAP a GMP - praxe dobrého zemědělství a praxe dobré výroby.

Vyzkoušejte osvědčené zimní pomocníky

Při nachlazení, chřipce nebo na ucpaný nos!

"Jednatřicítka" perla JUSTu

Směs nejčistších éterických olejů získaných z 31 léčivých rostlin, jejíž přesnou recepturu od bylinkářů appenzellského kantonu dodržuje společnost JUST přes 40 let. Spektrum použitých bylin překvapí svou silou a univerzálností použití. Široké uplatnění olej nachází při akutních obtížích, avšak jeho ohromná síla tkví v prevenci. Dávkuje se po kapkách (balení obsahuje 1 000 kapek) a aplikuje se potíráním, masážemi, koupelemi, inhalacemi, obklady nebo kloktáním, ale i v aromalampě, rozprašovači, či zvlhčovači.

Eucasol

Specialitu společnosti JUST představuje oblíbený sprej s blahodárnými 100% přírodními éterickými oleji - Eucasol, který oceníte zejména v období chřipek a nachlazení.

O společnosti JUST a Nahrin

Just přichází z přírody

Společnost JUST CS vznikla v říjnu 1992 jako výhradní zástupce špičkové švýcarské bylinné kosmetiky JUST v tehdejším Československu. A v roce 1995 vzala pod svá křídla potraviny a doplňky stravy švýcarské společnosti Nahrin.

Česká rodinná společnost JUST CS reprezentuje významného tuzemského hráče na poli péče o zdraví, krásu a duševní pohodu. Dodnes je ve vlastnictví původních majitelů. Jejím charakteristickým rysem je převzetí úspěšného modelu přímého prodeje, tzv. party systému. Rostoucí rodina příznivců produktů JUST a Nahrin zahrnuje odborné poradce, hostitelky a zejména spokojené zákazníky. Ti jsou důkazem kvality a úspěchu. I v dnešní uspěchané době s převahou elektronické komunikace mají přímý prodej a osobní kontakt se zákazníkem své pevné místo na trhu.

Více informací o společnosti , historii a produktech naleznete zde. V případě zájmu o jakýkoli produkt z katalogu mne neváhejte kontaktovat. Zboží objednám a vyzvednete si ho u mne.

 Vytvořila Eva www.webyodevy.cz © 2020 Photos used from https://unsplash.com
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!