Cvičení, relaxace a čas jen pro vás

Cvičící víkendy a pobyty u moře

Pojeďte si zacvičit, zrelaxovat a nabrat nové síly.


My ženy zvládáme hromadu věcí, starost o děti, domácnost, partnera, pracovní maraton, péči o zahrádku, sem tam si zajdeme zacvičit jeden večer v týdnu nebo posedíme s kamarádkou, zkrátka nemáme moc času jen pro sebe a malá chvilka pro odpočinek jsou téměř "Vánoce".


I proto jsem pro vás nachystala několik cvičících wellness pobytů za rok, kde si můžete odpočinout od všedních starostí a domácnosti. Podle chuti si zacvičíte, necháte se namasírovat, vyhřejete se v sauně, zrelaxujete ve vířivce, zaplavete v bazénu. Otestujete si jiná cvičení, zajímavé meditační techniky nebo vyrazíte na procházku přírodou či do města. Dobře se vyspíte v pohodlné posteli, budete se hýčkat něčím dobrým k snědku a večer si dáte lahodný drink s kamarádkou nebo se seznámíte při společném posezení s ostatními.

Anebo pojeďte cvičit k moři.

Potřebujete více informací? Neváhejte mně kontaktovat.

Aktuální nabídku pobytů pro rok 2020 pořádaných v Čechách naleznete níže.

Spokojenost klientů je ta nejlepší odměna

Bohunka

Cvičící víkendy

Na víkendy jezdím několik let. Opět mohu srovnávat, byla jsem i na víkendu s jinou cvičitelkou i na cvičícím pobytu u moře. Program víkendů s Majkou je velmi bohatý, vybrat si může každý, nechodím na všechno, ale nikdo mě nenutí.Na poslední chvíli jsem jednou sebou vzala kamarádku - byla velmi překvapena a dokonce dojata milou, vstřícnou a přátelskou atmosférou.

Lída

Cvičící víkendy

Víkend na Orlíku se mi moc líbil, vždy se z Tvých akcí vracím odpočatá a nabitá novou energií. Moc se mi líbí přátelská a uvolněná atmosféra, která se prolíná celým víkendem. Cvičení je pro mě velkou inspirací na doma, protože nemám bohužel čas chodit cvičit do nějakého studia.

Jana

Cvičící víkend

Ahoj holky, i když už za pracovním stolem, doznívá ve mne krásný víkend na Orlíku, který jsem s Vámi opět po roce strávila. Nabitá energií, mě dnes určitě nikdo nerozladí :-).

Aktuální nabídka víkendů

Obecná opatření - turistická sezóna bude obnovena 15.6., kdy bude vstup do Řecka umožněn občanům 29 zemí s dobrou epidemiologickou situací, včetně České republiky - občané těchto zemí nebudou muset mít testy na koronavirus a nebudou muset dodržovat karanténu - všechny turisticky významné ostrovy (Kréta, Rhodos, Korfu, Kos atd.) budou po lékařské...

Věřím, že náročné období koronaviru máme za sebou a před námi již jen bezpečné prostředí ve všech destinacích, které bychom společně chtěly ještě letos navštívit.

Cvičící pobyty v Řecku

Květnový Rhodos se cvičením

Užijte si s námi týden u moře plný pohody, cvičení, dobrého jídla a retsiny.

Hotel Stafilia u města Lardos

Termín 18. - 25. 9. 2020

Pokud chcete zažít to nejhezčí Řecko, pak je potřeba vyrazit na ostrovy. Nás letos čeká nádherný ostrov Rhodos a jeho závětrná strana otočená směrem k východu, tedy k Turecku.

Rodinný hotel Stafilia se skládá ze 4 budov, které nabízí dvoulůžkové pokoje s terasou nebo balkonem. V areálu je rozlehlá a upravená zahrada s volejbalovým hřištěm, hřištěm pro děti a bazénem. K dispozici je restaurace s polopenzí formou bufetu - snídaně/večeře. Nebudeme muset vařit a každý den ochutnáme řecké speciality. Ti hodně hladoví si mohou dát v restauraci i oběd.

Koupat se budeme v moři, které je chráněno tamaryškovým hájem. Pláž je oblázková. Lehátka se slunečníky u bazénu i u moře jsou zdarma a k dispozici je také sprcha.

Poblíž hotelu se nachází mini market. Letos cestujeme s menší s CK Kalimeratours a společně se tak budeme těšit nejen na prodloužené léto u moře se cvičením, ale i na objevování ostrova se zajímavou historií, mnoha památkami, přírodou a nádhernými plážemi.

Cena zájezdu: 16. 900,-Kč

Rezervujte si své místo na pláži už nyní!


Storno a platební podmínky víkendových pobytů