Cvičení, relaxace a čas jen pro vás

Cvičící víkendy a pobyty u moře

Pojeďte si zacvičit, zrelaxovat a nabrat nové síly.


My ženy zvládáme hromadu věcí, starost o děti, domácnost, partnera, pracovní maraton, péči o zahrádku, sem tam si zajdeme zacvičit jeden večer v týdnu nebo posedíme s kamarádkou, zkrátka nemáme moc času jen pro sebe a malá chvilka pro odpočinek jsou téměř "Vánoce".


I proto jsem pro vás nachystala několik cvičících wellness pobytů za rok, kde si můžete odpočinout od všedních starostí a domácnosti. Podle chuti si zacvičíte, necháte se namasírovat, vyhřejete se v sauně, zrelaxujete ve vířivce, zaplavete v bazénu. Otestujete si jiná cvičení, zajímavé meditační techniky nebo vyrazíte na procházku přírodou či do města. Dobře se vyspíte v pohodlné posteli, budete se hýčkat něčím dobrým k snědku a večer si dáte lahodný drink s kamarádkou nebo se seznámíte při společném posezení s ostatními.

Anebo pojeďte cvičit k moři.

Potřebujete více informací? Neváhejte mně kontaktovat.

Aktuální nabídku pobytů pro rok 2022 pořádaných v Čechách naleznete níže.

Spokojenost klientů je ta nejlepší odměna

Bohunka

Cvičící víkendy

Na víkendy jezdím několik let. Opět mohu srovnávat, byla jsem i na víkendu s jinou cvičitelkou i na cvičícím pobytu u moře. Program víkendů s Majkou je velmi bohatý, vybrat si může každý, nechodím na všechno, ale nikdo mě nenutí.Na poslední chvíli jsem jednou sebou vzala kamarádku - byla velmi překvapena a dokonce dojata milou, vstřícnou a přátelskou atmosférou.

Lída

Cvičící víkendy

Víkend na Orlíku se mi moc líbil, vždy se z Tvých akcí vracím odpočatá a nabitá novou energií. Moc se mi líbí přátelská a uvolněná atmosféra, která se prolíná celým víkendem. Cvičení je pro mě velkou inspirací na doma, protože nemám bohužel čas chodit cvičit do nějakého studia.

Jana

Cvičící víkend

Ahoj holky, i když už za pracovním stolem, doznívá ve mne krásný víkend na Orlíku, který jsem s Vámi opět po roce strávila. Nabitá energií, mě dnes určitě nikdo nerozladí :-).

Aktuální nabídka víkendů


Storno a platební podmínky víkendových pobytů


 Vytvořila Eva www.webyodevy.cz © 2020 Photos used from https://unsplash.com
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!