Cvičení, relaxace a čas jen pro vás

Cvičící pobyty pro ženy

My ženy zvládáme hromadu věcí, starost o děti, domácnost, partnera, pracovní maraton, péči o zahrádku a i když si sem tam zajdeme zacvičit jeden večer v týdnu nebo sem tam posedíme s kamarádkou, zkrátka nemáme moc času jen a jen pro sebe a malá chvilka pro odpočinek jsou téměř "Vánoce".


I proto jsem pro vás nachystala několik cvičících či wellness pobytů za rok. Můžete si dle chuti zacvičit, nechat se namasírovat, vyhřát se v sauně, zrelaxovat ve vířivce či si zaplavat v bazénu, meditovat či otestovat jiné zajímavé techniky k odpočinku, vyrazit na procházku přírodou, dobře se vyspat v pohodlné posteli, nechat se hýčkat a dát si něco dobrého k snědku, večer si dát lahodný drink s kamarádkou nebo se i seznámit s novými lidmi.

Vybrat si můžete různé termíny, nejčastěji jezdíme během jara a podzimu, v nabídce jsou většinou různé lokality. Hotely si vybíram osobně a vždy si je dobře prověřím, aby víkend splnil všechna má i vaše očekávání. Každou akci se snažím navíc ozvláštnit něčím novým a tak se mnou můžete jezdit stále a pokaždé to bude zase trochu jiné.

A jestli je vás víc žen najednou, ráda vám uspořádám soukromý víkend přesně dle vašich přání.

Potřebujete více informací? Neváhejte mně kontaktovat.

Aktuální nabídku pobytů pro rok 2020 pořádaných v Čechách naleznete níže.

Spokojenost klientů je ta nejlepší odměna

Bohunka

Cvičící víkendy

Na víkendy jezdím několik let. Opět mohu srovnávat, byla jsem i na víkendu s jinou cvičitelkou i na cvičícím pobytu u moře. Program víkendů s Majkou je velmi bohatý, vybrat si může každý, nechodím na všechno, ale nikdo mě nenutí.Na poslední chvíli jsem jednou sebou vzala kamarádku - byla velmi překvapena a dokonce dojata milou, vstřícnou a přátelskou atmosférou.

Lída

Cvičící víkendy

Víkend na Orlíku se mi moc líbil, vždy se z Tvých akcí vracím odpočatá a nabitá novou energií. Moc se mi líbí přátelská a uvolněná atmosféra, která se prolíná celým víkendem. Cvičení je pro mě velkou inspirací na doma, protože nemám bohužel čas chodit cvičit do nějakého studia.

Jana

Cvičící víkend

Ahoj holky, i když už za pracovním stolem, doznívá ve mne krásný víkend na Orlíku, který jsem s Vámi opět po roce strávila. Nabitá energií, mě dnes určitě nikdo nerozladí :-).

Aktuální nabídka víkendů


srdečně vás zvu na lekce cvičení na zdravém vzduchu. Cvičení je koncipováno i pro stávající speciální režim, budeme proto dodržovat bezpečnostní pravidla, nosit ochranné pomůcky a budeme se k sobě chovat ohleduplně. Začínáme již 28.4.2020 od 18 hodin! Hlaste se a rezervujte si místo!

Milé dámy a kamarádky, tento rok nás nemile překvapil koronavirus a díky němu musela být většina našich akcí zrušena. Nicméně i tak jsem pro vás připravila jeden víkend v Čechách a jeden u moře. Pokud se aktuálně nestane nic mimořádného, tyto dvě akce se určitě uskuteční a já už se na ně i na vás moc těším. Přihlašovat se můžete již nyní. ...

Cvičící pobyty v Řecku

Květnový Rhodos se cvičením

Léto začíná letos už na jaře. Užijte si s námi týden u moře plný pohody, cvičení, dobrého jídla a retsiny.

Hotel Stafilia u města Lardos

Termín 18. - 25. 9. 2020

Pokud chcete zažít to nejhezčí Řecko, pak je potřeba vyrazit na ostrovy. Nás letos čeká nádherný ostrov Rhodos a jeho závětrná strana otočená směrem k východu, tedy k Turecku.

Rodinný hotel Stafilia se skládá ze 4 budov, které nabízí dvoulůžkové pokoje s terasou nebo balkonem. V areálu je rozlehlá a upravená zahrada s volejbalovým hřištěm, hřištěm pro děti a bazénem. K dispozici je restaurace s polopenzí formou bufetu - snídaně/večeře. Nebudeme muset vařit a každý den ochutnáme řecké speciality. Ti hodně hladoví si mohou dát v restauraci i oběd.

Koupat se budeme v moři, které je chráněno tamaryškovým hájem. Pláž je oblázková. Lehátka se slunečníky u bazénu i u moře jsou zdarma a k dispozici je také sprcha.

Poblíž hotelu se nachází mini market. Letos cestujeme s menší s CK Kalimeratours a společně se tak budeme těšit nejen na prodloužené léto u moře se cvičením, ale i na objevování ostrova se zajímavou historií, mnoha památkami, přírodou a nádhernými plážemi.

Cena zájezdu: 16. 900,-Kč

Rezervujte si své místo na pláži už nyní!


Storno a platební podmínky víkendových pobytů