Cvičení s Majkou

Vyberte si cvičení, které vás bude bavit a zároveň naplní vaše očekávání

Začínala jsem jako cvičitelka aerobiku. Postupně jsem vyzkoušela celou řadu různých "akčních" typů cvičení a nakonec jsem si oblíbila spíše pomalejší formy zdravého cvičení, které jsou zaměřené na střed těla a na svalové řetězce. Pomáhají odstranit svalové dysbalance, bolesti zad a bolesti velkých kloubů a korigují jejich rozsah. Věnuji pozornost správnému cvičení dna pánevního Metodou 3x3 a také správnému cvičení plosky nohy. Posílíte tak i zrelaxujete tělo jako jeden celek.

Cvičím pro skupiny ve wellness hotelu Valnovka v pondělí a v úterý.

Jaké druhy cvičení u mě najdete

  • Zdravotní cvičení s prvky pilates

  • SMSystém - spirální stabilizace páteře - Unikátní rehabilitační metoda MUDr. R. Smíška

  • Relaxační a dechová cvičení

  • Metoda 3x3 Dna pánevního a metoda Ludmily Mojžíšové

Mé cvičení je pro vás vhodné pokud

  • vás bolí záda nebo jiné svalové partie
  • vás bolí klouby, máte špatné držení těla
  • se chcete cítit dobře ve svém těle a nevíte, jak začít
  • chcete zhubnout a posílit své tělo
  • potřebujete posílit střed těla a hluboký stabilizační systém
  • se chcete pobavit, nastartovat své tělo a mít opět chuť do života

Spokojenost žen,  které se mnou cvičí, je ta nejlepší odměna

Míša

Relaxační cvičení

Naučila jste mě nebát se být sama se sebou, přemýšlet sama o sobě a nebýt přitom závislá na Vás či jiných osobách. Věřila jste mi a já cítila, že jste pořád v mé mysli se mnou. Po dvou letech tvrdé práce sama na sobě jsem schopná říci, že jsem to já, ta zdravá bytost, která tímto děkuje Majce za jasný, zřejmý a někdy až tvrdý, reálný přístup, za ten nejsprávnější lék na bolest!

Bohunka

Cvičení - pilates a zdravotní cvičení

Pravidelně chodím k Majce cvičit na zdravotní cvičení. Před 20 lety jsem k ní chodila na aerobic. Mezitím jsem opět vyzkoušela řadu jiných aktivit - stepy, cvičení pro ženy, body styling. Majčino zdravotní cvičení mi vyhovuje maximálně - procvičíme celé tělo, pokaždé je hodina jiná, nehopsám (to už vzhledem k věku nechci), naučím se správné dýchání a postupy cvičení, které můžu provádět doma.

Míla

Cvičení a masáže

Na podzim to bude už 15 let, kdy jsem poznala paní Majku Hajduškovou na zdravotním cvičení v základní škole v Kamenici. Později jsem zjistila, že umí nejen dobře pracovat jako cvičitelka, ale že se na ní mohu obrátit i tehdy, když se ozvou moje záda a SI skloubení. Mnohokrát mi pomohla jako fyzioterapeutka a jako výborná masérka. Její zdravotní a relaxační cvičení je pro mě přínosem i teď, po mnoha letech a neměla jsem dosud potřebu vyhledávat jiné formy cvičení v okolí Kamenice.

 Vytvořila Eva www.webyodevy.cz © 2020 Photos used from https://unsplash.com
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!