Co umím a co vám nabízím 

Cvičení

Vyberte si cvičení, které vás bude bavit a zároveň naplní vaše očekávání

Začínala jsem jako cvičitelka aerobiku. Postupně jsem vyzkoušela celou řadu různých "akčních" typů cvičení a nakonec jsem si oblíbila spíše pomalejší formy zdravého cvičení, které pomohou posílt tělo jako celek, jsou zaměřené na posílení středu těla a takové, které pomáhají odstranit svalové disbalance,  bolesti zad či jiných svalových partií.

Cvičím pro skupiny ve fitcentru i individuálně dle potřeb klienta v soukromí.

Jaké druhy cvičení nabízím

 • Skupinové hodiny pilates ve fitcentru v Kamenici
 • SMSystém - spirální stabilizace páteře - Unikátní rehabilitační metoda Dr. Smíška

 • Individuální cvičení a osobní trenér

 • Relaxační cvičení a metoda Mojžíšové

Masáže

Nechte se hýčkat a dopřejte svému tělu péči, kterou si zaslouží.

Jakou masáž si u mne užijete?

 • manuální lymfatická masáž (nohou, obličeje a hlavy, břicha, hrudníku a rukou, zad a hýždí)
 • klasická masáž
 • relexní masáž plosky nohy
 • masáž pro těhotné ženy

Poradenství

Každý někdy ztratí cestu a potřebuje poradit.

Jak a v jakých oblastech mohu poradit

Ráda vám prostřednictvím naslouchání a osobních rozhovorů pomohu hledat. A to nejen v oblasti pohybu, fungování těla, stravování, bylinek či psychologie.

Nabízím

 • Psychoterapii
 • Poradenství v oblasti stravy
 • Poradenství v oblasti bylinek

Cvičící víkendy a pobyty u moře

Pojeďte si zacvičit, zrelaxovat a nabrat nové síly.

My ženy zvládáme hromadu věcí, starost o děti, domácnost, partnera, pracovní maraton, péči o zahrádku a i když si sem tam zajdeme zacvičit jeden večer v týdnu nebo sem tam posedíme s kamarádkou, zkrátka nemáme moc času jen a jen pro sebe a malá chvilka pro odpočinek jsou téměř "Vánoce".

I proto jsem pro vás nachystala několik cvičících či wellness pobytů za rok. Můžete si dle chuti zacvičit, nechat se namasírovat, vyhřát se v sauně, zrelaxovat ve vířivce, zaplavat si v bazénu, meditovat nebo otestovat jiné zajímavé techniky k odpočinku, vyrazit na procházku přírodou, dobře se vyspat v pohodlné posteli, nechat se hýčkat a dát si něco dobrého k snědku, večer si dát lahodný drink s kamarádkou nebo se i seznámit s novými lidmi.

A nebo pojeďte cvičit k moři.

Přírodní doplňky JUST a Nahrin

Pokud hledáte opravdu kvalitní a přírodní doplňky stravy, koření, oleje, krémy, éterické oleje, vitamíny a další produkty pro vás, vaše děti i váš domov, vyberte si z široké nabíky. Pokud potřebujete poradit s výběrem, neváhejte se na mě obrátit, ráda vám pomůžu.

Odkyselení organizmu

Přirozenou schopností těla je dožít se až 130 let věku. Díky stresům, nevhodné stravě, užívání chemických látek atd. dochází k překyselení organizmu a tím k urychlení stárnutí či nemocem.