Co umím a co vám nabízím 

Cvičení

Pojďte si se mnou zacvičit na otevřené lekce ve wellness hotelu na Valnovce

Skupinové hodiny zdravotního cvičení s prvky pilates ve wellness hotelu Valnovka

Začínala jsem jako cvičitelka aerobiku. Postupně jsem vyzkoušela celou řadu různých "akčních" typů cvičení a nakonec jsem si oblíbila spíše pomalejší formy zdravého cvičení, které jsou zaměřené na střed těla a na svalové řetězce. Pomáhají odstranit svalové dysbalance, bolesti zad a bolesti velkých kloubů a korigují jejich rozsah. Věnuji pozornost správnému cvičení dna pánevního Metodou 3x3 a také správnému cvičení plosky nohy. Posílíte tak i zrelaxujete tělo jako jeden celek.

Cvičím pro skupiny ve fitcentru každé pondělí večer a v úterý ráno.

Jaké druhy cvičení u mě najdete

  • Cvičení s prvky pilates

  • SMSystém - spirální stabilizace páteře - Unikátní rehabilitační metoda MUDr. R. Smíška

  • Relaxační a dechová cvičení

  • Metoda 3x3 Dna pánevního a metoda Ludmily Mojžíšové

Víkendy plné pohody a relaxace

Jednou za čas s dalšími ženami vyrazíme na společný víkend.

My ženy zvládáme hromadu věcí, starost o děti, domácnost, partnera, pracovní maraton, péči o zahrádku, sem tam si zajdeme zacvičit jeden večer v týdnu nebo posedíme s kamarádkou, zkrátka nemáme moc času jen pro sebe a malá chvilka pro odpočinek jsou téměř "Vánoce".

Proto jednou za čas svolám partu žen a vyrážíme společně na wellness pobyt v rámci České republiky, při kterých  odpočíváme od všedních starostí a domácnosti. Podle chuti si každý jde zacvičit, zajde na masáž, vyhřát v sauně, zrelaxovat ve vířivce nebo zaplavat v bazénu. Vyrážíme také na procházku přírodou či do města. Dobře se vyspíme a necháme se hýčkat něčím dobrým k snědku a k pití u příjemného povídání

Chcete přijít cvičit?

 Vytvořila Eva www.webyodevy.cz © 2020 Photos used from https://unsplash.com
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!